Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 68.bölüm özeti

Hızır Çakırbeyli’ye kurulan pusu İlyas’ın alınmasına sebep olmuştur. Hızır bozduğu oyun yüzünden pişmandır. İlyas’ı kaybetmemek için kendi kaybetmeyi seçecek kadar gözünü karartır.

Çakırbeyli ailesinin etrafındaki herkesi suça bulaştırılarak alınacağı endişesi sarmıştır. Nitekim bu endişenin boş bir endişe olmadığı Şahin Ağa’nın da alınmasıyla kanıtlanmış olur.  Bir an önce karşı atağa geçilmelidir. Serkan’ın merhamet yoksunu olduğunu bilen masa üyeleri İlyas ve Şahin Ağa’nın saklandıkları yeri bulmak için seferber olurlar.

Ilk bakışta hedef Hızır’ı zayıf bırakmak gibi görünse de Davut asıl hedefin kendisi olduğunun farkındadır. Olanlar yüzünden Rüstem ve Ünal’ın anlaştığı düşünülür.  Üzerine kurulan ölümcül planları bozmak için Rüstem’in kapısını çalma sırası Davut’a gelmiştir.  İlk firsatta yanına Ceylan’ı alarak bu ziyareti gerçekleştirir.

Ünal engeli yüzünden elinden bir şey gelmeyen Suzi perişandır. Olaylara seyirci kalamayan Meryem’e bu aşamada büyük iş düşecektir. Bu kez plan yapma sırası kadınlardadır.

İletişim

Bu formu doldurarak bizimle iletişme geçebilirsiniz.

Sending
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz | © 2019 Tüm Hakları Saklıdır
Web Tasarım Erman Tektaş

Log in with your credentials

Forgot your details?